W naszej ofercie znajdziesz filmy i animacje – od najkrótszych, kilku sekundowych animacji logo, aż po długie animacje i filmy krótkometrażowe. Napisz do nas lub zadzwoń, opowiedz o swoich potrzebach, a my zaproponujemy ci najlepsze rozwiązanie.

Oto kilka propozycji, które mogą cię zainspirować:

  • animowane logo – przydaje się na stronę www, do użytku w mediach społecznościowych, do umieszczenia przed filmami (jako czołówka), przed prezentacjami typu power point, na konferencje, zjazdy, itp. Często wzbogacamy je krótkim dźwiękiem, jinglem lub fragmentem muzycznym.
  • animowana prezentacja – kontent zależy od ciebie (prezentacja oferty, raport, podsumowanie działań, reklama produktów lub usług). Animowaną prezentację można użyć na stronie www, kanale youtube i w mediach społecznościowych, włączyć do istniejącego już filmu czy reklamy (i wymieniać w razie potrzeby), użyć jako życzeń dla kontrahentów z okazji świąt, wykorzystać jako zaproszenie, zrezygnować z power point i używać jej podczas prezentacji na konferencji, zjeździe, itd. Może składać się z samego tekstu, z tekstu i infografik oraz rysunków, zdjęć a nawet krótkich wstawek video.
  • film tradycyjny z elementami animacji – nakręcony tradycyjnie film wraz z animowanym tekstem, podkładem muzycznym, udźwiękowieniem itd. Tworzony jest od podstaw, czyli od napisania scenariusza. Może zawierać wywiady z pracownikami i klientami, ujęcia ukazujące produkcję lub przebieg usługi, zawierać loga i wszelkie potrzebne informacje. Ekipa filmowa składa się z operatorów, dźwiękowca, reżysera i producenta oraz pomocy technicznych.
  • reklama/ prezentacja usług lub działalności firmy – powstaje na bazie koncepcji marketingowej, którą pomagamy ci ustalić (zawarte w cenie), piszemy scenariusz, zajmujemy się ustalaniem procesu kręcenia zdjęć oraz postprodukcji.
  • nagrania z konferencji/ imprez/ wyjazdów integracyjnych – nagrywamy materiał filmowy w miejscu, które wskazuje klient. Przekazujemy gotowy materiał w stanie surowym lubza dodatkową opłatą poddajemy obróbce i montażowi.
  • teledyski i nagrania koncertowe – pełna obsługa przy tworzeniu teledysku lub nagrania koncertowego (wraz udźwiękowieniem)
  • ślubne zaproszenia/ prezentacje młodej pary/ prezent od świadków – zabawne  i romantyczne prezentacje młodej pary, wyświetlane podczas wesela tworzymy ze zdjęć, animacji i montujemy do ulubionej piosenki młodej pary. Zaproszenia ślubne, w dowolnej formie, do umieszczenia na stronie www lub przesyłania do gości na płycie CD lub w formie linka do Youtube. Mogą być prezentem od świadków, niespodzianką od nowożeńców dla rodziców. Gwarantują niezapomniane wrażenia.
  • timelaps – nagrania z procesów powstawania, budowania, przemieszczania – mogą wzbogacać inne materiały filmowe, pokazywać przemianę (np. na budowie, z powstawania produktów, wzrostu roślin, itd). Idealny materiał marketingowy funkcjonujący niezależnie lub jako część filmów promocyjnych, reklam, itp.
  • montaż zdjęć i materiałów własnych klienta – pomagamy zmontować lub uatrakcyjnić istniejące już materiały, włączyć archiwalia do nowo powstałych produkcji.
  • inne – jak coś ci przyjdzie do głowy – po prostu zadzwoń lub napisz 🙂