Jesteśmy agencją kreatywną czyli firmą zajmującą się projektowaniem. Wymyślamy, planujemy, realizujemy, rysujemy, projektujemy, produkujemy, filmujemy, nagrywamy, drukujemy, tworzymy strategie. Zawsze kreatywnie. Nawet na ścianach malujemy…

Nasza praca nigdy nam się nie nudzi, bo ciągle robimy coś nowego, coś ekscytującego i pięknego. Poznajemy wspaniałych ludzi, bo pracujemy z klientami pełnymi pasji! Mamy nadzieję, że wkrótce do nas dołączysz.

Na swoim koncie mamy wiele plakatów i ulotek, logo i layouty stron www, wystawy i katalogi do wystaw, książki, drzewa genealogiczne, kartki, banery i całe mnóstwo innych. Robiliśmy także filmy animowane, graficzne animacje, nagrania z konferencji i warsztatów, teledyski i nagrania koncertowe, filmy promocyjne i reklamówki oraz ślubne filmiki w prezencie dla młodej pary!

Projektujemy też budynki, przebudowy i wnętrza. Dział architektury jest nam szczególnie drogi. Zapraszamy też tutaj, by zapoznać się z najnowszymi działaniami z zakresu architektury.

Mamy wiele lat doświadczenia w pracy zawodowej w różnych firmach, współpracując z innymi oraz jako freelancerzy. Jako firma MIMAJ działamy od 2011 roku.

Zaufało nam wiele firm. Jesteśmy dumni ze współpracy z nimi i zawsze chętnie wracamy do naszych klientów, by realizować kolejne zlecenia. Dziękujemy!

Nasi klienci:

 

Jesteśmy laureatami kilku konkursów, między innymi:

  • I miejsce w konkursie Kręć Wrocław 2011 – film promujący miasto Wrocław do zobaczenia TUTAJ  
  • wyróżnienie w konkursie na jubileuszową okładkę tygodnika Przekrój (27.04.2010) 
  • wyróżnienia w konkursach na filmy promocyjne w serwisie MillionYou (Pendolino, Video Killed the TV Star